30 branżowych ekspertów w starciu z ważnymi wyzwaniami logistycznymi

 

Przed Państwem czwarta już edycja publikacji „100 pytań od… przedstawicieli działów logistyki, magazynowania i transportu”, którą wydajemy pod szyldem magazynu „Warehouse Monitor”. Od kilku lat, regularnie, w trakcie naszych rozmów z osobami z branży zbieramy mniej i bardziej szczegółowe zagadnienia, problemy, zapytania, które następnie przekazujemy zespołowi ekspertów – praktyków, współtwórców branży.

Projekt cały czas ewoluuje, a sam tytuł „100 pytań od…” jest od dłuższego czasu tytułem niezwykle umownym. W sumie, w ciągu czterech edycji, zebrało się bowiem blisko 300 różnych wyzwań, pytań i wyspecjalizowanych zagadnień. Część z nich została już opisana i opublikowana w ramach tego wydawnictwa w trakcie poprzednich wydań.

W niniejszej edycji publikujemy kilkadziesiąt kolejnych zagadnień, z którymi i tym razem zmierzyli się eksperci zaproszeni przez „Warehouse Monitor”. Tak jak to miało miejsce w poprzednich kilku edycjach – eksperci są praktykami, którzy reprezentują doświadczenia zawodowe z różnych dziedzin z szeroko rozumianej logistyki. Są zatem w tym doborowym gronie specjaliści doskonale znający temat systemów składowania (ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań automatycznych), są też eksperci od bezpieczeństwa magazynowego, jak i fachowcy od nowoczesnych rozwiązań informatycznych (m.in. systemów WMS, ale także od wyspecjalizowanego osprzętu informatycznego). Nie zabrakło także osób zawodowo zajmujących się budową i wynajmem obiektów magazynowych, są również specjaliści znający doskonale tematy związane z logistyką kontraktową, są i eksperci z branży intralogistycznej, zajmujący się zagadnieniami związanymi z transportem bliskim.

W sumie w tej edycji gościmy na łamach 30 fachowców, którzy znają branżę i są jej aktywnymi kreatorami.

Mamy nadzieję, że opisywane tu zagadnienia odpowiedzą również na pytania, które związane są z Państwa działalnością zawodową.

 

Kliknij i czytaj e-wydanie „100 pytań od…” – edycja 2016

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2020

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.