Rynek logistyczny, podpisanie ważnej umowy pomiędzy Baoli a ICOGEF, odnośnie ekspansji na rynek afrykański

Baoli, producent wózków widłowych i sprzętu magazynowego, który działa w ponad 80 krajach na całym świecie, podpisał ważną umowę z ICOGEF, mającą na celu ekspansję na rynek afrykański. Długotrwałe partnerstwo, w którym wzięli udział również dwaj międzynarodowi klienci: SCODI i Kouma et Freres

 

Baoli, ważny gracz na arenie międzynarodowej wózków widłowych, obecny na 26 rynkach w regionie EMEA, rozprzestrzenia się również na rynek afrykański, zawierając ważną umowę z ICOGEF, firmą od 2014 roku prowadzącą swoją działalność na Wybrzeżu Kości Słoniowej i inwestującą w różne dziedziny działalności, między innymi w import i sprzedaż produktów mrożonych. Jest to partnerstwo mające na celu trwałość w czasie, w którym firma Baoli pełni funkcję dostawcy wózków widłowych. W istocie firma przyjęła zamówienie na 70 maszyn od dwóch ważnych spółek w przemyśle spożywczym: SCODI, potentat w dziedzinie produkcji tuńczyka konserwowego złożył zamówienie na 22 jednostki Baoli CB, natomiast Kouma et Freres, spółka rolno-spożywcza prowadząca działalność w Mali zamówiła 5 jednostek KBD40. “Rynek Wybrzeża Kości Słoniowej zapewnia doskonałe perspektywy rozwoju dla naszej firmy, która jako pierwsza jest w stanie połączyć konkurencyjny stosunek jakości do ceny z niezawodnością oraz wysokim poziomem usług – wyjaśnia Giovanni Grandi, kierownik ds. rozwoju biznesu firmy Baoli EMEA. W tym kontekście umowa z ICOGEF stanowi bardzo ważny krok w kierunku ekspansji na terytorium afrykańskim. Dzięki tej strukturze będziemy dysponowali obszernym magazynem wózków widłowych gotowych do dostawy, częściami zamiennymi dostępnymi w zaledwie 48 godzin oraz przestrzenią do bezpośredniego szkolenia personelu odpowiedzialnego za konserwację. Stanowi to całkowitą gwarancję zarówno dla naszych dystrybutorów, jak i dla naszych klientów”.

 

 KION Baoli KION Baoli jest producentem wózków podnośnikowych i sprzętu magazynowego, działającym w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółka należy do grupy KION, lidera na rynku europejskim i drugiego co do wielkości producenta technologii magazynowania na świecie. Jest również znana z marek takich jak Linde, Still i Dematic. KION Baoli jest idealnym połączeniem inżynierii i technologii dużej grupy na poziomie światowym, pragmatyzmu oraz uwagi na typowe koszty produktów wytwarzanych na Dalekim Wschodzie. KION Baoli jest obecna bezpośrednio w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, mogąc liczyć na specjalną strukturę obsługującą 26 rynków. Baoli EMEA zarządza wszystkimi aspektami sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz posiada obszerny magazyn znajdujący się we Włoszech, działający zarówno jako centrum dystrybucji, z zapasami ponad 100 wózków widłowych gotowych do dostawy, jak i dział części zamiennych, będący jednym z największych w Europie, o powierzchni ponad 10,000 m2.

 

 źródło : Biuro prasowe KION Baoli EMEA

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.