Oferty pracy z całej Polski na TransLogistica Jobs’2018

Trwa rejestracja uczestników na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018, które odbędą się 6–8 listopada 2018 r. w warszawskim Centrum Expo XXI.

Na odwiedzających czekać będą ponad tysiące ofert pracy z całej Polski w różnych obszarach usług TSL. Od spedycji, aż po operacje logistyczne w magazynach. Odwiedzający listopadowe targi TransLogistica Jobs’2018 znajdą oferty pracy w spedycji drogowej, morskiej, lotniczej, kolejowej, intermodalnej, w logistyce kontraktowej, magazynowej, w logistyce e-commerce, i wielu innych specjalnościach. Na każdego, kto zawita na pierwsze ogólnopolskie targi pracy branży TSL czekać będą pracodawcy z całego kraju – zarówno firmy polskie, jak i globalne

Każdy z odwiedzających TransLogistica Jobs’2018, kto będzie chciał się wyróżnić i pokazać wszystkim pracodawcom w jednym miejscu i w jednym czasie, będzie mógł to zrobić w autoprezentacji na scenie targowej. Wystarczy zgłosić swoje wystąpienie do organizatorów targów, którzy umieszczą je w programie pierwszego dnia targów.

– To świetna okazja nie tylko do zaprezentowania swojej osobowości jako kandydata do pracy w logistyce, ale również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie np. storytellingu, czy występów przed szerszą publicznością – mówi Beata Trochymiak, współorganizatorka targów TransLogistica Jobs, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl.

Oprócz autoprezentacji, odwiedzający mogą też umawiać się na indywidualne spotkania z pracodawcami, wystawiającymi się na TransLogistica Jobs. Można to zrobić za pośrednictwem organizatorów targów, którzy tworzą grafik.

Trzy dni TrasnLogistica Jobs’2018 zapowiadają się intensywnie i bardzo ciekawie. W organizację programu targów chcemy zaangażować również odwiedzających, aby czynnie mogli uczestniczyć i współtworzyć tę jedyną w naszym kraju wystawę rynku pracy branży logistycznej – podkreśla Paweł Konowałek, dyrektor Targów TransLogistica Poland, współorganizator TransLogistica Jobs.

TransLogistica Jobs odbędą się równolegle z 6. Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, największymi targami logistycznymi w Europie Środkowo – Wschodniej.

Rejestracja udziału i szczegóły na temat zgłoszenia autoprezentacji na TransLogistica Jobs’2018 znajdują się na stronie targów: www.targipracytsl.pl

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.