Importer i dystrybutor akcesoriów drogowych w MLP Pruszków II

 

Firma Drogowe sp. z o.o. wprowadziła się do parku logistycznego MLP Pruszków II, wynajmując blisko 1,5 tys. Metrów kwadratowycxh nowoczesnej powierzchni magazynowej. W transakcji doradzała agencja Savills.

Firma Drogowe sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę najmu blisko 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Z tego około 1,4 tys. metrów kwadratowych  stanowi powierzchnia magazynowa, a pozostałe blisko 100 metrów to część socjalno-biurowa. Zamówiona powierzchnia została już przekazana najemcy. W transakcji doradzała agencja Savills.

Firma Drogowe specjalizuje się w imporcie i dystrybucji akcesoriów drogowych takich jak m.in.: pachołki, łańcuchy, stojaki, słupki, bariery itp. Wynajęta powierzchnia będzie wykorzystywana na magazynowanie i składowanie produktów.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 72 hektarów i docelowo ma obejmować 285 000 metrów kwadratowych.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.