Zaawansowany stacjonarny czytnik RFID klasy korporacyjnej

Dobrze wdrożony system RFID otwiera przed przedsiębiorstwem szerokie spektrum możliwości, zwłaszcza w kwestii kontroli zasobów w firmie. Technologia RFID umożliwia przede wszystkim odczyt wielu tagów jednocześnie, uruchomienie alarmu w momencie nieuprawnionej próby zmiany lokalizacji przedmiotu, śledzenie przedmiotu lub zapis krótkiej informacji w tagu RFID, co w praktyce przekłada się na szybszą inwentaryzację i większe bezpieczeństwo przy obrocie towarów.

Stacjonarne czytniki FX9600 i FX7500 marki Zebra Technologies to rozwiązania umożliwiające wdrożenie nowego, elastycznego systemu przy minimalnym nakładzie środków. Architektura sieci oparta jest na systemie operacyjnym Linux, który pozwala na szybkie wdrożenie aplikacji oraz obsługę przyszłych aktualizacji lub modernizacji.  Wysoka czułość i odporność na zakłócenia i funkcje redukcji echa, sprawiają że czytniki zapewniają najwyższą szybkość odczytu w swojej klasie.

 

Liczba potrzebnych anten zależy od powierzchni terenu, na którym umieszczone są otagowane towary, dlatego czytniki stacjonarne są dostępne w wariantach z różną ilością portów, przeznaczonych do zamontowania anten RFID. FX7500 jest dostępny w konfiguracji 2- lub 4- portowej, natomiast FX9600 w 4- lub 8- portowej.

Dodatkowo użytkownik może liczyć na kompleksową obsługę techniczną od konfiguracji, testowania i wdrażania, aż po bieżące szkolenia i codzienne wsparcie przez cały okres eksploatacji.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Zebra Technologies jest firma Koncept-L.
Sprawdź całą ofertę na www.koncept-l.pl

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.