Międzynarodowe Targi SYMAS® i MAINTENANCE po raz kolejny łączą siły dla rozwoju przemysłu

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe. Organizatorzy, firma Targi w Krakowie, łączą w jednym miejscu i czasie dwie wystawy - 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS® oraz 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Lokalizacja imprez w Krakowie, świetna organizacja i przede wszystkim obecność międzynarodowych wystawców prezentujących najciekawsze produkty i usługi sprawia, że zainteresowanie targami rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem są liczby. W pierwszej edycji targów wzięło udział 43 wystawców, a po 9 latach liczba ta urosła do 210 – odnotowano więc prawie 500% wzrost. Do tej pory na Targach swoją ofertę zaprezentowały już 522 firmy z 22 krajów. Organizatorzy zapewniają, że i w tym roku statystyki poszybują w górę.

Jak zapowiadają się tegoroczne targi?

Targi SYMAS® po dekadzie działalności mają już ugruntowaną pozycję na rynku, organizatorzy jednak stale poszerzają ofertę i odpowiadają na zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających. W tym roku w ramach Targów po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna strefa tematyczna FILTRY poświęcona procesom filtracji i separacji. Specjaliści, którzy odwiedzą tę edycję, będą mogli zapoznać się z najbardziej efektywnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie filtracji powietrza, oleju, wody i innych mediów przemysłowych.

Swoje dziesięciolecie obchodzić będą Międzynarodowe Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE - jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Dopełnieniem oferty targowej jest konferencja "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu". Jej uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle.

Zaplanuj swój udział na targach

Do targów pozostało jeszcze 5 miesięcy, a już teraz swój udział zaplanowało 140 firm. Dla wszystkich zainteresowanych wystawieniem się podczas Targów SYMAS® i MAINTENANCE organizatorzy przygotowali specjalną ofertę cenową, która potrwa jeszcze tylko do końca maja. Na stronach targów, SYMAS® i MAINTENANCE, można znaleźć szczegółowe raporty na temat poprzednich edycji, które być może pomogą w decyzji o uczestnictwie w tegorocznych targach.

Organizatorem Targów SYMAS® i MAINTENANCE jest firma Targi w Krakowie Sp. z. o.o.

Targi odbędą się w EXPO Kraków

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.