LogiMAT 2019: Element Logic zaprezentuje nowości w automatyce magazynowej

Wyobraź sobie magazyn obsługiwany przez inteligentne roboty, które poruszają się dynamicznie po trójwymiarowej aluminiowej konstrukcji, towary kompletowane automatycznie przez współpracujące roboty, a to wszystko zsynchronizowane przez najnowocześniejszy software – witamy w magazynie przyszłości.

Jak można zaprojektować taki magazyn w optymalny sposób? Jak można zagwarantować maksymalną niezawodność procesu, oszczędność energii i efektywność przestrzeni?

Odpowiedzi na te i inne pytania można uzyskać od Element Logic podczas targów LogiMAT 2019 w Stuttgarcie w Niemczech.

Element Logic

Element Logic jest wiodącym dostawcą rozwiązań intralogistycznych. Posiadając biura w Niemczech, Polsce, krajach Beneluxu, Norwegii, Szwecji, Danii i UK , Element Logic obsługuje Klientów w całej Europie.

Mając ponad 30 lat doświadczenia na rynku rozwiązań logistycznych, Element Logic pomaga licznym firmom różnej wielkości i z różnych branż sprostać coraz większym wymaganiom dynamicznie rozwijającego sie rynku. 

W większości przypadków, najważniejszym elementem rozwiązań jest uniklany automatyczny system magazynowania i wymagazynowania zwany AutoStore®. Poza tym, potrfolio Element Logic obejmuje rozwiązania dla procesów, od przyjęcia towarów po ich wysyłkę. Wraz z automatycznym formowaniem  i zamykaniem kartonów, etykietowaniem oraz transportem, rozwiązania obejmują także automatyczną kompletację przez roboty.Rewolucyjna nowość

Na tegorocznych targach intralogistycznych, Element Logic zaprezentuje trochę rewolucyjnych nowości. Zgodnie z targowym mottem “Intralogistyka z pierwszej ręki: Inteligentna – Wydajna – Innowacyjna”, pierwszy integrator AutoStore na rynku zaprezentuje nową linię modułu AutoStore, która jest uzupełnieniem istniejących produktów, spełniającą najwyższe wymagania.
 
Wszystkie rozwiązania dostarczane przez Element Logic są szyte pod klienta, skalowalne oraz elastycznie zaprojektowane. System kontroli magazynu “Element Warehouse Control System “(EWCS) pokazuje, co dobrze zaprojektowane narzędzie do integracji AutoStore® może zrobić aby jeszcze bardziej zoptymalizować wydajność magazynu.

“Koszt pracowników oraz koszt za metr kwadratowy nieustannie rosną, a brak przestrzeni jest zawsze wyzwaniem. Dlatego musimy myśleć mądrze i efektywnie kiedy przychodzi do przestrzeni i produktywności. Z AutoStore w kombinacji w naszym modułem EWCS, reprezentujemy najlepszą praktykę jak rozwiązać wyzwania intralogistyczne z którymi zmagają sie nasi Klienci ”, mówi Michael Kawalier, Managing Director Element Logic Germany GmbH.

Współpraca z RightHand Robotics

Dodatkowo, po raz pierwszy współwystawcą wraz z Element Logic będzie firma RightHand Robotics. Odwiedzający ich stoisko będą mogli zobaczyć rozwiązanie automatycznej kompletacji towarów przez współpracujący robot, umożliwiający bezpieczną współpracę z operatorem. 

Element Logic czeka na interesujące rozmowy i będzie dumne prezentując technologię przyszłości.

Element Logic – Hala 1, stoisko H21
LogiMAT 19-21 luty, Stuttgart Trade Fair Centre

Film prezentujący  udział Element Logic na targach LogiMAT 2018:

https://www.youtube.com/watch?v=TAPU0FHNWsI

Element Logic

Wizją firmy Element Logics jest sprawić aby magazyny ich Klientów były najbardziej wydajne w Europie. Firma skupia się na efektywności oraz wysokiej produktywności aby pomóc swoim Klientom być bardziej rentownym i konkurencyjnym. Innymi słowy: OPTYMALIZUJEMY WYDAJNOŚĆ MAGAZYNU.

Element Logic  specjalizuje się w procesach wewnatrzmagazynowych. Główną kompetencją firmy jest oszczędzanie przestrzeni oraz usprawnienie procesów dla dużych i małych magazynów.

Doświadczenie wynikające z wielu lat istnienia na rynku (od 1985 roku) oraz bycie liderem kilku segmentów pozwala firmie Element Logic na miano eksperta w intralogistyce. Element Logic jest głównym partnerem AutoStore® w krajach nordyckich, aktualnie prężnie rozwijającym się w innych krajach Europy.

www.elementlogic.net

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.