KION Baoli wprowadza na rynek nowe wózki KBD

Wózki podnośnikowe KBD dostępne będą w czterech wersjach o ładowności 5 t, 6 t, 7 t i 10 t, zarówno dla rynku UE, jak i poza UE.

KION Baoli wprowadza na rynek EMEA wózki podnośnikowe KBD 50-60-70 i 100, które łączą niemiecką technologię i inżynierię z konkurencyjnymi kosztami produktów wytwarzanych na Dalekim Wschodzie. Wózki są dostępne w wersji Diesel zarówno dla rynku UE, wyposażonej w silnik Cummings – jak i dla rynku spoza UE – wyposażonej w silnik Isuzu.

Przestronna i łatwo dostępna kabina została zaprojektowana w celu zapewnienia doskonałej widoczności nawet w przypadku znacznych obciążeń, a stalowa komora silnika KB+ zagwarantować ma nie tylko solidność i funkcjonalność, ale także maksymalnie prosty serwis. Istnieje też całkiem spory wybór wyposażenia opcjonalnego, takiego jak kabina z wycieraczkami, wewnętrzny wentylator, ogrzewanie i klimatyzacja czy elektroniczny wybór kierunku jazdy. Chłodnica została wykonana w całości z aluminium, a automatyczna skrzynia biegów jest elementem najwyższej klasy.

Ponadto wózki podnośnikowe KBD 50-60-70 i 100 są wyposażone w kierownicę o zmniejszonej średnicy (300 mm), która zapewnia dobre właściwości manewrowania w każdych warunkach eksploatacyjnych.

Fot. KION Baoli

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.