Palety i opakowania

bekuplast S.A.
ul. Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
tel. +48 32 224 35 20
biuro@bekuplast.pl

Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy. Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115 000 m2. Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Około 400 pracowników grupy pracuje w obszarach rozwoju, produkcji oraz dystrybucji. Maksymalna elastyczność, innowacyjność, myślenie i działanie w sposób zorientowany na klienta są wizytówką bekuplast.

Nasze rozwiązania optymalnie spełniają wymagania nowoczesnej logistyki magazynowej i transportowej. Pojemniki serii EURO-NORM silverline nadają się do automatycznego magazynowania drobnych elementów, są odpowiednie do zastosowania w technologii przenośników taśmowych oraz regałów przepływowych.

CHEP Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
Budynek Saturn
02-672 Warszawa
tel. +48 22 874 45 00

Bezpłatna infolinia:
800 706 806

CHEP jest światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania paletami. Założony w 1945 roku, działa w ponad 60 krajach świata, świadcząc usługi największym globalnym firmom z sektora dóbr konsumpcyjnych. Właścicielem firmy jest Grupa Brambles Limited notowana na australijskiej giełdzie papierów wartościowych. Do Grupy Brambles należą, oprócz CHEP IFCO, Pallecon, Transpac oraz Ferguson Group.

CHEP zatrudnia ponad 11 500 pracowników, zarządza ponad 275 milionami palet. W Europie posiada ponad 400 magazynów serwisowych palet. CHEP w Polsce istnieje od 17 lat, a z jego systemu korzysta ponad 600 przedsiębiorstw, w tym zarówno firmy polskie, jak i koncerny międzynarodowe. Aktualnie firma wydaje rocznie ponad 18 mln palet swoim klientom w Polsce oraz odbiera palety z blisko 10 000 punktów dystrybucyjnych. Palety podlegają inspekcji i naprawie w Centrach Serwisowych – Kampinos, Radom, Świętochłowice, Gądki, Bydgoszcz, Niewiadów, Wrocław.

Za swoje zaangażowanie we wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju firma otrzymała nagrody Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo 2013 oraz Promotor Ekologii 2015 i 2016. W roku 2016 i 2017 CHEP Polska otrzymała tytuł Gazeli Biznesu oraz Diament Forbesa.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.