Logistyka kontraktowa

Siedziba firmy:
DACHSER Sp. z .o.o.
Sosnowiec 15 b, 95-010 Stryków
NIP: 728 10 06 020
dachser.strykow@dachser.com

Biuro Zarządu:
DACHSER Sp. z o.o.
ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź
tel. +48 42 279 02 00
fax +48 42 279 02 09
dachser.lodz@dachser.com

DACHSER Sp. z o.o. w Polsce reprezentuje międzynarodowego operatora logistycznego DACHSER Group SE & Co. KG. Firma została założona w 1930 roku w Kempten (Bawaria/Niemcy) przez Thomasa Dachsera. Obecnie grupa DACHSER liczy 396 lokalizacji na całym świecie, w tym osiem w Polsce i zatrudnia blisko 29,1 tyś. Pracowników.

DACHSER specjalizuje się w transporcie ładunków drobnicowych, przewozie ładunków częściowych (LTL) i całopojazdowych (FTL) oraz usługach magazynowania i konfekcjonowania towarów (logistyka kontraktowa). Firmę wyróżnia innowacyjny system informatyczny, wspólny dla wszystkich oddziałów DACHSER. Atutem firmy jest dynamicznie rozwijająca się sieć połączeń drobnicowych na terenie Europy oraz sieć spedycji lotniczej i morskiej zapewniająca połączenie z całym światem.

DACHSER to jeden z niewielu operatorów logistycznych, który skutecznie łączy globalny zasięg i ogromną skalę operacji z elastycznością oraz spersonalizowaną obsługą.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo
tel. +61 898 88 00
polandiinfo@raben-group.com

RABEN LOGISTICS POLSKA [www.raben-group.com] oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej , międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny i pow. 500tyś m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktów, m.in. artykułów spożywczych FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych. Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 ISO 22000(spełniający także normy HACCP), OHSAS 18001, SQAS oraz IFS.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.