IT w magazynie

AG Consult
05-502 Piaseczno
ul. 11 Listopada 22
tel. +48 22 499 05 86
tel. +48 22 750 34 57
biuro@agc.com.pl

AG Consult – integrator IT, od 2001 roku specjalizujący się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych w połączeniu z automatyczną identyfikacją, RFID, znakowaniem oraz bezprzewodową transmisją danych. Firma współpracuje z czołowymi producentami urządzeń auto ID (drukarki etykiet, czytniki, terminale mobilne i wózkowe, tablety przemysłowe), systemów informatycznych oraz tworzy własne oprogramowanie dostoswane do potrzeb klientów.

W ofercie firmy są nowoczesne i zaawansowane funkcjonalnie systemy do zarządzania:

 • magazynem – WMS (HighJump Edge)
 • magazynem dla firm świadczących usługi logistyczne (HighJump 3PL)
 • transportem – optymalizacja załadunków i wyznaczanie tras (HighJump Optimize)
 • produkcją (MRPII)
 • analizami biznesowymi (Qlink View)

Klientami AG Consult są polskie przedsiębiorstwa i koncerny międzynarodowe reprezentujące takie gałęzie gospodarki, jak: handel hurtowy i detaliczny, dystrybucję, usługi oraz przemysł spożywczy, lekki i ciężki.

HIT-Kody Kreskowe Sp.J.
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las k/Poznania
tel. +48 61 652 77 60
marketing@hit-kody.com.pl

HIT-Kody Kreskowe to firma, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w rozwiązaniach do automatycznej identyfikacji danych. Wyróżnia nas kompleksowa oferta, długoletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz bogate referencje. HIT-Kody Kreskowe jest wyłącznym Partnerem firmy JDA, globalnego dostawcy systemów informatycznych dla logistyki. JDA/RedPrairie WMS to zaawansowany system klasy SCM rozwijany z powodzeniem od ponad 30 lat, wdrożony w ponad 1000 instalacjach na świecie. System przoduje w niezależnych rankingach prowadzonych przez znane firmy badawcze Gartner i ARC Advisory Group. Poza realizowanymi z powodzeniem wdrożeniami systemu JDA/RedPrairie WMS, HIT-Kody Kreskowe rozwija także własne oprogramowanie do zarządzania magazynem klasy WMS oraz projektuje wiele innych aplikacji, realizowanych często zgodnie z oczekiwaniami klientów. Konsultanci HIT-Kody Kreskowe wdrażają także systemy głosowe zintegrowane z systemami WMS. W tym obszarze zapewniamy doradztwo, dobór sprzętu i technologii oraz kompleksowe usługi integracyjne i wdrożeniowe.

HIT-Kody Kreskowe to stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma. Poza projektami związanymi z implementacją systemów WMS i ich kompleksowym wyposażeniem firma jest wiodącym dostawcą sprzętu do druku, sprawdzania jakości i odczytu kodów kreskowych. Posiadamy własną, nowoczesną produkcję etykiet i przywieszek oraz świadczymy usługi wsparcia technicznego i serwisu. Realizujemy także zaawansowane projekty m.in. w zakresach automatycznego odczytu danych z wykorzystaniem skanerów laserowych i wizyjnych Datalogic Automation czy automatycznego etykietowania na liniach produkcyjnych.

Koncept-L S.A.
ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
tel. +48 22 512 79 00
fax +48 22 512 79 01
koncept@koncept-L.pl

Koncept-L S.A. – od ponad 20 lat wiodący na rynku polskim dystrybutor szerokiej gamy urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji produktów.
Oferujemy kompletne innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach Auto ID: od wydruku kodów kreskowych, przez ich odczyt, aż do przetwarzania i przechowywania danych. We współpracy z partnerami, świadczymy również usługi integracyjne, przeprowadzamy wdrożenia rozwiązań systemowych, wspomagających m.in. procesy logistyczne i produkcyjne.

Jako autoryzowany przedstawiciel uznanych w świecie producentów (Arbor, ARH, Argox, BitaTek, Bixolon, Brother, CipherLab, Citizen, Entrust Datacard, Godex, Newland, Zebra) dedykujemy wielu sektorom gospodarki profesjonalny sprzęt: czytniki i drukarki kodów kreskowych, moduły skanujące OEM, czytniki OCR, terminale danych, komputery przemysłowe/terminale wózkowe, terminale POS, tablety PC, monitory dotykowe, Digital Signage, czytniki i drukarki kart, systemy parkingowe, urządzenia do telemetrii, sieci bezprzewodowe (WLAN) oraz materiały eksploatacyjne i oprogramowanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, obejmującą: dystrybucję, wdrożenia, szkolenia i serwis.

Logifact-Systems Sp. z o.o.
ul. Migdałowa 4 lok. 69
02-796 Warszawa
tel. +48 22 546 19 50
sales@logifact.pl
logifact@logifac.pl

Jesteśmy niezależnym inżynierskim biurem projektowo-wdrożeniowym i doradczym. Od 1999 z powodzeniem realizujemy projekty w zakresie szeroko rozumianej logistyki, dostarczając firmom handlowym, produkcyjnym i usługowym skuteczne i nowoczesne rozwiązania logistyczne i informatyczne.

Informatyczne systemu zarządzania
W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na systemy informatyczne wspierające zarządzanie procesami logistycznymi i produkcyjnymi:

 • logifact® WMS – system zarządzania magazynem,
 • logifact® WMS/MES – system wspierania obsługi produkcji,
 • logifact® FCS – system sterowania wózkami widłowymi,
 • logifact® 3S – system wspomagania spedycji,
 • logifact® 3D – system wizualizacji magazynu.

Systemy logifact® są projektowane i wdrażane w celu efektywnego sterowania przepływem towarów i koordynacji prac w magazynach oraz wsparcia dla właściwej organizacji logistycznej przedsiębiorstwa. Są w pełni skalowalne i podlegają dostosowaniu do specyfiki konkretnego obiektu. Dostępne funkcjonalności skutecznie pokrywają zapotrzebowanie zarówno dużych międzynarodowych koncernów, jak i firm z sektora MŚP.

Projektowanie i doradztwo logistyczne
Świadczymy usługi projektowe i doradcze w zakresie kształtowania i optymalizacji procesów logistycznych. Najważniejszym celem każdego projektu jest optymalna organizacja procesów przepływu materiałów i osiągnięcie możliwe najwyższej wydajności pracy magazynu przy wykorzystaniu dostępnych środków.

COMP SA
Oddział Nowy Sącz
NOVITUS Centrum
Technologii Sprzedaży


ul. Nawojowska 118
33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 444 07 20

NOVITUS to marka profesjonalnych rozwiązań dla handlu, usług i logistyki. Wspieramy Twój biznes, dostarczając najlepsze na rynku urządzenia ważące, zaawansowane systemy automatycznej identyfikacji oraz nowoczesne systemy sprzedaży i oprogramowanie. Bogata oferta Novitus zawiera szeroki wybór czytników, skanerów, drukarek, terminali danych oraz profesjonalnego, dedykowanego dla tych urządzeń oprogramowania.

Oferujemy zastosowania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dysonując wielopłaszczyznowym doświadczeniem i znając potrzeby naszych klientów, jesteśmy w stanie przygotować ofertę zarówno dla małych przedsiębiorstw, jednocześnie potrafiąc sprostać potrzebom firm realizujących złożone procesy technologiczne i logistyczne.

Wieloletnie doświadczenie w branży to także możliwość opracowywania całych systemów usprawniających złożone działania naszych klientów. Jako nieliczna marka w Polsce jesteśmy partnerem czołowych światowych dostawców rozwiązań dla przemysłu i logistyki.

Marka Novitus należy do Comp SA. Lidera bezpiecznych rozwiązań IT.

OPTIDATA Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8a
30-415 Kraków
tel. +48 12 299 60 00
fax +48 12 299 60 01
optidata@optidata.pl

Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów kodów kreskowych i RFID, wspierających procesy logistyczne i produkcyjne. Wdrażamy także rozwiązania w zakresie WMS, TMS, QMS, oraz MES, oparte o własne oprogramowanie. Wśród naszych klientów oprócz rodzimych firm polskich znajdują się także wielkie korporacyjne ogólnoświatowe. Wybrali nas: Grupa Synthos, Grupa Fakro, Grupa Ciech S.A., Cesanit S.A. i wiele innych.

OPTIDATA świadczy również kompleksowe usługi w postaci konsultingu, inwentaryzacji środków trwałych, dostawy oprogramowania, sprzętu oraz profesjonalnego serwisu dostarczanych systemów. W roku 2006 utworzyliśmy laboratorium technologii RFID, zajmujące się bieżącym śledzeniem światowych trendów i testowaniem rozwiązań dotyczących identyfikacji radiowej. Nasze rozwiązania są wielojęzykowe (np. w jednej instalacji systemu mogą pracować użytkownicy używający różnych wersji językowych) i dopasowane do biznesowych potrzeb naszych klientów. Nasze rozwiązania współpracują z systemami nadrzędnymi ERP (SAP, IFS, BAAN, ORACLE, MS AXAPTA i inne).

Sente Systemy
Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Legnicka 51-53
54-203 Wrocław
tel. +48 71 78 47 900
office@sente.pl

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. projektuje i wdraża zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach.

System Sente S4 to nowoczesna aplikacja wspomagania zarządzania przeznaczona dla wymagających przedsiębiorstw. Sente S4 działa w oparciu o autorską platformę programistyczną do budowania aplikacji biznesowych – Neos. Dostęp do programu jest możliwy zarówno z komputera stacjonarnego, terminala, jak i przez przeglądarki internetowe. Architektura systemu pozwala łatwo dostosowywać go do wymagań i indywidualnych potrzeb każdego klienta. Platforma Neos zapewnia dużą skalowalność rozwiązań, jak również wsparcie dla zagadnień wielojęzyczności interfejsów i danych.

System Sente S4 w obszarze WMS wspiera i ułatwia sprawne zarządzanie magazynem:

 • skraca czas realizacji poszczególnych zadań,
 • optymalizuje rozmieszczenie towaru,
 • minimalizuje błędy ludzkie,
 • zwiększa efektywność pracy magazynierów.

Firma Sente została założona w 2000 r. i od tamtej pory nieprzerwanie wspiera swoich klientów, wykonując projekty informatyczne skoncentrowane na realizacji założonych efektów biznesowych.

Think Sp. z o.o.
ul. Rubież 46 C4/62
61-612 Poznań
tel. +48 61 622 69 47
fax +48 61 622 69 48
office@think.pl

Od kilkunastu lat z sukcesem tworzymy i wdrażamy systemy informatyczne, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwami w obszarach związanych z magazynowaniem, planowaniem i kontrolą produkcji oraz optymalizacją logistyki.

Jednym z naszych głównych produktów jest system kasy WMS – THINK Espiro, który umożliwia pełną kontrolę i optymalizację pracy magazynu i magazynierów, wpływając na wydatne obniżenie kosztów operacyjnych związanych z funkcjonowaniem magazynu. Think Espiro wspólnie z aplikacją THINK Credo tworzy spójny system do zarządzania produkcją, magazynem surowca i wyrobu gotowego.

Systemy mogą być integrowane z wieloma dostępnymi na rynku systemami klasy ERP. Architektura systemu, pozwalająca na dodawanie nowych funkcjonalności oraz zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, umożliwiają nam realizację nawet najbardziej zaawansowanych i nietypowych projektów, w pełni dostosowanych do wymagań i indywidualnych potrzeb klientów.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość i elastyczność produktów. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Oprócz oprogramowania oferujemy doradztwo przy zakupie sprzętu, jak również szkolenia i wsparcie techniczne w całym procesie wdrożenia i funkcjonowanie systemu.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.