Automatyzacja

Baumalog Sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
tel. +48 22 725 42 22
info@baumalog.pl

Baumalog to polska firma, konstruująca oraz wytwarzająca automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch). Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych.

Automatyczne systemy magazynowe Baumalog są idealnym rozwiązaniem do składowania m.in.:

 • arkuszy blach
 • dłużyc typu profile, pręty czy rury
 • materiałów o dużych gabarytach lub masie
 • drobnych i lekkich artykułów – tej kategorii dedykowane są regały windowe Modula

Wartości wyróżniające markę:

 • własne biuro konstrukcyjne – możliwość dostosowania parametrów urządzeń i maszyn do indywidualnych potrzeb klientów
 • kompleksowa obsługa – od doradztwa poprzez przygotowanie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie, po uruchomienie i serwis
 • funkcjonalność, ekonomiczność i elastyczność

Rozwiązania oferowane przez Baumalog to korzyści w postaci:

 • oszczędności powierzchni magazynowej
 • wykorzystania dostępnej wysokości hali
 • skrócenia czasu operacji logistycznych
 • zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych
 • integracji z maszynami ciągu technologicznego oraz z informatycznymi systemami magazynowymi klasy ERP i WMS

Bito Polska Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 116A
01-304 Warszawa
tel. +48 22 666 22 20
wew. 21
tel. +48 22 666 22 21
info@bito.pl

BITO POLSKA Sp. z o.o. koncentruje się na innowacyjnej technice magazynowej oraz opracowuje i produkuje – jako jeden z niewielu kompleksowych oferentów – systemy regałowe, pojemniki, systemy komisjonowania i transportu dla wszystkich branż.

Jesteśmy przedsiębiorstwem przemysłowym prowadzącym działalność na rynku międzynarodowym, posiadamy obecnie ponad 70 000 klientów, dzięki czemu należymy do liderów rynkowych w Europie. Grupa BITO zatrudnia ponad 950 pracowników.

Specjalizujemy się w dziedzinie urządzeń magazynowych i systemów komisjonowania oraz wyróżniamy się najwyższymi standardami jakościowymi, jak również kompleksową orientacją na potrzebach naszych klientów i ich branż.

BITO jest jednym z niewielu kompleksowych oferentów techniki magazynowej w branży intralogistycznej. Oferujemy wszystkie komponenty techniki magazynowej.

Od produktów katalogowych do dużych instalacji. Od regału półkowego dla urządzeń warsztatowych i zakładowych do kompaktowego regału paletowego dla instalacji intralogistycznych. Od małych skrzynek magazynowych po duże pojemniki.

Nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, certyfikowaną według DIN EN ISO 9001:2015. Odpowiadają one obowiązującym wytycznych bezpieczeństwa dla instalacji i sprzętów magazynowych i spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

INTERROLL Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 85
03-044 Warszawa
+48 741 741 0
pl.sales@interroll.com

www.interroll.com

Grupa Interroll jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu transportu materiałów. Firma została założona w 1959 roku i jest notowana na giełdzie SIX Swiss Exchange od 1997 roku. Dostarcza integratorom systemów i producentom przemysłowym szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: \”Rollers\” (rolki przenośnikowe), \”Drivers\” (silniki i napędy przenośników), \”Conveyors & Sorters\” (przenośniki i sortery) oraz \”Pallet & CartonFlow\” (systemy magazynowe). Rozwiązania firmy Interroll znajdują zastosowanie w systemach pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach oraz w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym i innych. Produkty firmy są użytkowane przez takie marki, jak: Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter&Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada globalną sieć 32 przedsiębiorstw o sumarycznym obrocie 559.9 miliona CHF. W 2018 roku zatrudniała 2300 pracowników.

Nowa platforma DC: Interroll przedstawia innowacyjne rozwiązanie napędowe

Firma Interroll wyznacza nowe standardy w zakresie nowoczesnych technologii transportu materiałów. Asortyment innowacyjnych napędów RollerDrive, sterowników i elementów zasilających pozwala zaoferować rozwiązania jeszcze lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nowa, modułowa platforma dostępna jest w wersjach 24V i 48V. Systemy 48V umożliwiają stosowanie do 50% mniej elementów zasilania, pozwalają na stosowanie przewodów o mniejszym przekroju i większej długości oraz zmniejszają liczbę źródeł błędów, wynikających m.in. ze spadków napięcia na przewodach.

Klienci zyskują nie tylko więcej opcji, jeśli chodzi o napięcie zasilania w nowej platformie DC. RollerDrive EC5000 oferuje też większą elastyczność w zakresie mocy znamionowej. Nowe napędy rolkowe są dostępne w wersjach o mocy 20W, 35W i 50W, które mogą wykonywać dowolne zadania transportowe w przypadku lekkich i ciężkich towarów.

Oprócz interfejsu analogowego, EC5000 może być wyposażony w interfejs magistrali oparty na standardzie CANOpen. Oznacza to, że użytkownicy mogą spójnie wizualizować szereg danych i funkcji na ekranie z wykorzystaniem sterownika PCL. Jednym z przykładów jest wyświetlanie informacji o bieżącym statusie roboczym i obciążeniu napędów oraz odczytywanie informacji dotyczących statusu błędu, momentu obrotowego lub temperatury dla każdego z napędów.

LOGISYSTEM Sp. z o.o.
03-236 Warszawa, ul. Annopol 22
00-870 Warszawa, ul. Wronia 45U/2
Biuro/Produkcja:
18-400 Konarzyce
ul. Łomżyńska 95
tel. 86 21 25 266
biuro@logisystem.eu

LOGISYSTEM jest firmą inżynierską zajmującą się integracją systemów w zakresie automatyki dla magazynowania i logistyki.

PROJEKTUJEMY I REALIZUJEMY KOMPLEKSOWE SYSTEMY AUTOMATYKI MAGAZYNOWEJ

 • magazyny automatyczne: układnice paletowe i pojemnikowe, systemy Shuttle, bufory automatyczne;
 • systemy przenośników: przenośniki do palet, pojemników, kartonów;
 • sortery automatyczne: cross-belt, push-tray, tilt-tray, shoe-sorter i inne wysokowydajne i ekonomiczne;
 • technologie, maszyny, stanowiska Pick By Light, Put To Light, wagi dynamiczne, bramki skanujące, etykietowanie, formiarki kartonów, zaklejarki, automaty, roboty, efektywne stanowiska kompletacji, stanowiska pakowania;
 • systemy sterowania i wizualizacji.

Nasze systemy wspomagają:

przyjęcie, transport, buforowanie, uzupełnienia lokacji magazynowych, picking, kompletację, konsolidację, sortowanie, pakowanie, paletyzację, wydawanie, linie dla e-commerce i sieci handlowych, linie obsługi zwrotów.

Kompleksowy zakres usług:

 • projektowanie
 • realizacja
 • uruchomienie
 • serwis

Biura Handlowe: Gliwice | Warszawa | Poznań | Gdańsk | Kraków | Wrocław

MECALUX Sp. z o.o.
Centrum produkcyjne
ul. Wyczółkowskiego 125
44-109 Gliwice
tel. +48 32 237 88 62
info@mecalux.pl

www.mecalux.pl

Mecalux dostarcza nowoczesne rozwiązania w dziedzinie logistyki magazynowej, od najprostszych, po najbardziej zaawansowane systemy składowania. W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, podesty magazynowe, regały wspornikowe, rozwiązania półautomatyczne (wózek Pallet Shuttle, regały przesuwane Movirack), oprogramowanie do zarządzania magazynem Easy WMS®, systemy transportu wewnętrznego oraz paletowe i pojemnikowe magazyny automatyczne. Szeroki asortyment produkowanych systemów magazynowych pozwala nam na oferowanie rozwiązań „szytych na miarę” potrzeb Klientów.

Obserwacja trendów występujących na rynku skłoniła nas także do rozszerzenia zakresu świadczonych usług o generalne wykonawstwo projektów dotyczących budowy obiektów magazynowych, co pozwala na zamawianie magazynów „pod klucz” zrealizowanych w całości przez Mecalux. Bierzemy na siebie ciężar organizacji wszelkich formalności oraz kompleksowej koordynacji szerokiego zakresu prac nad inwestycjami budowlanymi, zaprojektowanymi przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne wytyczne Klienta. Jesteśmy partnerem zapewniającym realizację całości robót niezbędnych do wykonania danej inwestycji z gwarancją profesjonalnego i efektywnego przeprowadzenia całego procesu.

Wieloletnia działalność na rynku krajowym i międzynarodowym pozwoliła nam wypracować wysoki standard technologiczny i jakościowy wyrobów, który znalazł uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Udzielamy 5-letniej gwarancji na większość oferowanych produktów i ich montaż oraz zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze systemy magazynowe są projektowane i montowane z uwzględnieniem najbardziej rygorystycznych norm dotyczących bezpieczeństwa,

a w naszej fabryce wdrożyliśmy zakładową kontrolę produkcji zgodnie z normą PN EN 1090-1, a także PN EN ISO 3834-2, system zarządzania jakością według ISO 9001 i środowiskiem wg ISO 14001. Ponadto nasze produkty posiadają także Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny istotny szczególnie dla odbiorców z branży spożywczej.

Grupa Mecalux skoncentrowana jest na nieustannym rozwoju, ceni innowacyjność i elastyczność, dlatego też stara się w jak najwyższym stopniu sprostać potrzebom rynku. Różnorodność produkowanych rozwiązań magazynowych decyduje o tym, iż dostarczane przez Mecalux Sp. z o.o. systemy stanowią kombinację profesjonalnych, najnowocześniejszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych przeznaczonych zarówno dla przedsiębiorców posiadających małe magazyny czy sklepy, jak również kierowanych do właścicieli i administratorów wielkopowierzchniowych centrów logistycznych.

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
CENTRALA
01-645 Warszawa
ul. Opalińskiego 10
tel. +48 22 665 94 06
fax +48 22 665 94 06
info.pl@ssi-schaefer.com

SSI SCHÄFER jest wiodącym w Europie, od ponad 80 lat, producentem i integratorem najbezpieczniejszych rozwiązań wyposażenia magazynowego, warsztatowego oraz transportu wewnętrznego.

Doradztwo, projektowanie, kompleksowa dostawa oraz montaż „pod klucz” rozwiązania magazynowego, uwzględnia optymalizację procesów przepływu towaru w Państwa magazynie.

Oferta obejmuje ponad 20 000 elementów wyposażenia, m.in.:

 • pojemniki i skrzynie,
 • regały stacjonarne,
 • regały przesuwne (idealne zastosowanie do chłodni i mroźni),
 • regały wjezdne,
 • regały przepływowe,
 • regały wspornikowe,
 • regały windowe – LOGIMAT,
 • wózki AGV - WEASEL,
 • antresole-podesty
 • magazyny samonośne – automatyczne,
 • magazyny typu mini-load, silosy,
 • przenośniki i systemy komisjonujące.

SSI SCHÄFER dostarcza również usługę serwisu i wsparcia technicznego 24/7.

TGW Systems Integration
ul. Poznańska 62/20
60-853 Poznań
tel./fax +48 61 847 11 71
poland@tgw-group.com

Grupa Logistyczna TGW:

TGW Logistics Group jest globalnym dostawcą automatycznych, wysoce dynamicznych systemów, szytych na miarę klienta. Od 1969 roku firma wdrożyła różne rozwiązania intralogistyczne, od małych aplikacji przenośnikowych, po kompleksowe centra logistyczne.

Wraz z 3300 pracowników na całym świecie, Grupa TGW wdraża rozwiązania logistyczne dla wiodących firm w wielu branżach. Od projektu systemów, przez sterowanie i oprogramowanie, po systemy mechaniki – nasi eksperci opracowują i produkuję większość podstawowych komponentów. Naszymi innowacjami wyznaczamy standardy naszej branży. Gwarantujemy optymalną wydajność naszych rozwiązań logistycznych.

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 801 332 206
tel. +48 600 917 794
info@wdx.pl

WDX S.A. to producent i dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym oraz składowania. Spółka posiada własne biuro projektowe, dział R&D i nowoczesny zakład produkcyjny systemów transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie, dzięki czemu oferuje innowacyjne przenośniki i regały magazynowe. Ponadto Spółka dystrybuuje i serwisuje wózki widłowe marek Crown, Doosan oraz Combilift.

Wieloletnie doświadczenie WDX S.A., a także ogromny potencjał produkcyjny, pozwalają na realizację kompleksowych rozwiązań systemowych oraz tworzenie nowoczesnych i w pełni zautomatyzowanych magazynów pracujących. Bazę klientów Spółki tworzą najważniejsze podmioty handlowo-logistyczne różnych segmentów rynku, co jest potwierdzeniem profesjonalizmu i znajomości specyfiki różnych branż.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.